Nebyla nalezena žádná událost!

Anglické pondělí & český pátek

Jsme něco jako Rychlé šípy: parta mladých lidí, co přichází věcem na kloub... a scházíme se v Novém kostele, protože nejsme ze Stínadel.

Generace Z: superschopnosti /superslabosti

Veřejná debata o současných mladých – pro teenagery, jejich rodiče i všechny ostatní.

KDE: Nový kostel Litomyšl
KDY: 1. března 17:30

Cena: dobrovolný příspěvek ve výši nejméně 80,- na pokrytí nákladů.

Večerní program je završením litomyšlského příměstského anglického víkendu „UPGRADE“ pro všechny studenty ve věku 13 – 30 let. Přihlášky a kompletní program víkendu najdete ZDE

Co je „Generace Z“?

Narodili se po roce 1995. S telefonem v ruce. Zapnuli ho a získali přístup ke stovkám přátel – ke stovkám konkurentů, se kterými se musí srovnávat ve vzhledu, ve schopnostech, … ve všem.

Otevřel se jim svět nových závislostí i příležitostí

.Obrnili se, aby ustáli studenou sprchu zpráv v čase nestability a krizí. Dokáží obsluhovat pět aplikací současně, určují trendy a předávají je starším generacím.

Bojují s prokrastinací, spánkovým deficitem, depresemi.

Jsou tolerantnější, opatrnější, jazykově vybavenější.

Nebo je tohle všechno jen nesmyslné škatulkování?

UPGRADE

Weekend packed with conversation games to UPGRADE your English + various workshops to improve other skills!

KDE: Nový kostel Litomyšl
KDY: 29.února 9:00 – 1. března

UBYTOVÁNÍ: doma / v Novém kostele ve vlastním spacáku/ na intru
Cena: 550,-
KAPACITA: 60 studentů
OMEZENÍ: věk 13 – 30 let, úroveň angličtiny pre-intermediate a vyšší

Stáhněte si leták s programem:

Video z minulého ročníku:

PŘIHLÁŠKA
stačí dva kroky:

1) Vyplňte formulář níže
2) Na účet Nového kostela pošlete vstupné – tím se přihláška stává platnou:

Částka: 550,-
Variabilní sym5ol: 2922019
Specifický symbol: 5120
Poznámka pro příjemce: Jméno účastníka
Číslo účtu: 2700275346/2010
IBAN: CZ3120100000002700275346
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

Případné dotazy směřujte na: matyas.hajek@klub-up.cz / 721 641 358

O nás

Co když naše babičky měly pravdu: chodily do kostela, přitom nejspíš nebyly hloupé. Co když na tom něco bylo a je. Ježíšovo narození určilo rok nula v našem kalendáři, také naše nejvýznamnější svátky jsou spjaté s jeho narozením a smrtí, i v nejmenší vesničce je kostel,...) Proč? Baví nás hledat. Podívejte, co přitom pácháme.

Zpěv

můžeš se přidat, nebo se jen kochat

Přednášky

v tom zajímavém slova smyslu

Hry

existuje i pár nepočítačových her, co stojí za to

občas musíš nesouhlasit, nebo je to nuda

Obžerstvení

už jsi ochutnal kočkoládový pibliňák?

můžeš poslouchat, nebo se i projevit

je trochu jako telefonický hovor: sami tu telefonovat nemusíte

Vtip

No comment

Anglické pondělí

Pondělní Klub UP je komplet v angličtině – nemusíte se ale děsit – vše je s překladem a pokud byste se chtěli zapojit do rozhovoru a netroufli si na anglickou větu, právě od toho je tu celou dobu tlumočník.

Přijďte zabít hned několik much jednou ranou: zlepšete si angličtinu, seznamte se s dalšími studenty, zlepšete si znalost svého kulturního dědictví, poslechněte si pár dobrých písní, zahrejte několik her…

Zkoušíme, jak vedle jiných „osvědčených“ receptů na život obstojí Bible. Jestli ji nechat babičce v její knihovně, nebo stojí za to do ní nakouknout.

Začínáme vždy v 18:00 v Novém kostele a všichni ve věku 15-30 jsou vítání.

Český pátek

Scházíme se každý pátek od 17:30 v Novém kostele. Tradice tohoto klubu sahá mnoho let zpět, až do dob, které nikdo z nás osobně nepamatuje.

Pokud jsi starší 15 let a zároveň mladší než 25, tak se za námi můžeš přijít podívat. Můžeš přijít, a hned třeba zase odejít.

Máš nějaké otázky? Napiš nám – rádi odpovíme.

Nebyla nalezena žádná událost!

Článek – Žil byl vdovec

Žil byl vdovec

Celkem jsme vytvořili tři texty, začtěte se dnes do toho prvního.

Žil byl vdovec, který měl dva syny. Nebyla to žádná chudá rodinka, otec vlastnil firmu a část akcií svěřil svým synům. Jednoho dnes se mladší syn rozhodl, že už ho to nebaví a chce si užít života. Řekl si o své peníze a podíl, který mu patřil a naplánoval si výlet napříč Amerikou s cílem v Las Vegas, kde všechen svůj majetek prohrál v kasinu. Jedinou práci, kterou sehnal, byla u popelářů. Měl takový hlad, že chtěl vybírat popelnice, ale byl pořád pod dohledem, takže nemohl.

Galerie – Mládež z Mýta

Galerie – Mládež z Mýta – duben 2019

Tentokrát jsme přivítali mládež z Vysokého Mýta. Společně jsme měli krátký program a poté jsme se pokoušeli rozplést Gordický uzel, jak můžete vidět na fotce. Nakonec jsme si povídali a u toho snědli všechny pochutiny co jsme měli.

OTEVŘÍT
memy_nazev

FAQ – anglické diskuzní večery

Každé druhé úterý si můžete zlepšit svou angličtinu společnou diskuzí na téma, které si sami zvolíte facebookovým hlasováním.

Níže se podívejte na natáčení speciálu s hostem Davidem Beňou.

Pozvánka a představení:

Máte nějaké “FAQ”?
Tedy často kladené otázky, které často není komu položit?
Nenechávejte si je pro sebe a napište nám:

přes formulář níže / na e-mail faq@klub-up.cz / na facebook Klubu UP

Kde nás najdete?

V Litomyšli hned u pětatřicítky stojí Nový kostel – tak právě tam nás každé pondělí v 18:30 a každý pátek v 17:30 najdete 🙂

kontakty

Tady máte naše kontakty – pro případ dotazů, nebo kdyby se vám chtělo zajít na kafe/čaj/pivo/… 🙂

Matyáš Hájek

matyas.hajek@klub-up.cz