Superschopnosti a superslabosti současné mladé “Generace Z”

KOVY, Jindřich Šídlo, Janek Rubeš a Konstantin Sulimenko přislíbili účast na diskusním večeru o současné mladé generaci.
Kdo jsou mladí z “Generace Z”? Narodili se po roce 1995. S telefonem v ruce. Zapnuli ho a získali přístup ke stovkám přátel – ke stovkám konkurentů, se kterými se musí srovnávat ve vzhledu, ve schopnostech, … ve všem. Otevřel se jim svět nových závislostí i příležitostí. Obrnili se, aby ustáli studenou sprchu zpráv v čase nestability a krizí. Dokáží obsluhovat pět aplikací současně, určují trendy a předávají je starším generacím. Bojují s prokrastinací, spánkovým deficitem, depresemi. Jsou tolerantnější, opatrnější, jazykově vybavenější. Nebo je tohle všechno jen nesmyslné škatulkování?
Chcete “Generaci Z” lépe poznat? Přijďte v neděli 1.března v 17:30 do Nového kostela! Debata je určená pro současné teenagery, jejich rodiče i všechny ostatní. Cena: dobrovolný příspěvek ve výši nejméně 80,- na pokrytí nákladů.
Debatní večer je završením litomyšlského příměstského anglického víkendu „UPGRADE“ pro studenty ve věku 13 – 30 let.

Přihlášky a kompletní program celého víkendu najdete na klub-up.cz.

Pořadatelem debaty a anglického příměstského víkendu: studentský Klub UP, dorostenecký klub Samorost a Nový kostel Církve bratrské Litomyšl.

Bře 01 2020
Expired!